pokazy kulinarne
Szanowni Państwo, zapraszamy do współpracy. Pokaz kulinarny może być atrakcją samą w sobie, ale może także uświetnić każde wydarzenie. Pokaz kulinarny można połączyć z pokazem:

Pokaz kulinarny florystycznym

wyrobu biżuterii

degustacjami win

degustacjami towarów luksusowych


W ofercie naszej Firmy znajdują się także kucharze znani z anteny telewizyjnej i programów o tematyce kulinarnej. Wystarczy tylko napisać do nas, a my już zadbamy o resztę i chyba najważniejsza wiadomość - pokazy kulinarne wcale nie muszą być drogie... daj się zaskoczyć cenami!


POKAZ KULINARNY - DANIEL HUCIK
Pokaz kulinarny - Daniel Hucik
Proponujemy Państwu pokaz kulinarny z udziałem uczestnika telewizyjnego show kulinarnego. To Pan Daniel Hucik - miłośnik dobrej kuchni, zwłaszcza polskiej. Sam o sobie mówi:

„Moje zamiłowanie do kuchni trwa niemal od zawsze, gdyż nawet w baaardzo starym zeszycie z przepisami mojej Mamy widnieje wpis wprowadzony przeze mnie, gdy miałem 3 lata. Miłością do kuchni zaraziła mnie Mama, która świetnie gotuje i zawsze przywiązywała największą uwagę do najmniejszych nawet szczegółów.”


POKAZ KULINARNY - CHARLES DAIGNEAULT

Mamy przyjemność zaproponować Państwu pokaz kulinarny w wykonaniu Charlesa Daigneault. Charlie o sobie:

„Jestem Kanadyjczykiem, w moich żyłach płynie krew francuska i indiańska - w 1/8 jestem Irokezem plemienia Huronów. Całe moje życie mieszkałem na urokliwej wysepce Ile Goyer nieopodal Montrealu. W 2005 roku moje serce zawędrowało do Polski i od tamtej pory mieszkam w Krakowie. Tutaj założyłem rodzinę, mam żonę i troje dzieci. Moją prawdziwą pasją jest gotowanie. Pierwszym nauczycielem sztuki kulinarnej była moja Mama. Chciałbym dzielić się z Wami moimi kulinarnymi sukcesami, pokazać jak wspaniałe potrawy mogą zaoferować nam tradycyjne kuchnie świata, jak również zaproponować wariacje na ich temat. Udowodnię Wam, że przygotowanie przyjęcia może być świetną zabawą, a nie obowiązkiem. Wcale nie trzeba wydać fortuny, by zadziwić Waszych bliskich.”

Pokaz Charlesa to świetna zabawa, a przede wszystkim fantastyczne jedzenie.


Pokaz kulinarny - Charles Daigneault Pokaz kulinarny - Charles Daigneault Pokaz kulinarny - Charles Daigneault


CARVING - DEKORACJE Z WARZYW I OWOCÓW

Pokazy kulinarne to nie tylko sztuka gotowania, to także sztuka tworzenia pięknych rzeczy z np. warzyw i owoców. To naprawdę artyzm. Takie dekoracje nazywamy carvingiem. Carving to sztuka rzeźbienia w owocach i warzywach wywodząca się z krajów Dalekiego Wschodu: Chin, Tajlandii, Japonii; obecnie najbardziej popularna w Tajlandii.


Carving - dekoracje z warzyw i owocówCarving - dekoracje z warzyw i owoców


Carving, to nowa usługa, którą oferuje nasza firma (www.agencjaspm.com). Naturalnie możemy zorganizować pokazy carvingu, ale także szkolenia i warsztaty carvingowe. Carving to także sztuka tworzenia rzeczy użytkowych. Gdyby Państwo mieli ochotę na zorganizowanie takich pokazów, to prosimy napisać do nas. Jak Państwo widzą, warzywa i owoce mogą służyć do zupełnie innych celów niż tylko jedzenie.


Carving - dekoracje z warzyw i owocówCarving - dekoracje z warzyw i owoców


ŻYWE STOŁY - BODYPAINTING

Jeśli organizujecie imprezę firmową i zastanawiacie się jak ją urozmaicić, to polecamy usługę „Żywe stoły”. Co wchodzi w skład takiej usługi? Otóż:

Żywe stoły - bodypainting 1) Żywe stoły - atrakcyjne rozwiązanie eventowe, które obejmuje:

hostessy-tancerki bodypainting

stoły z obrusami

wizażystki bodypainting

farby, materiały, dodatki, etc.


Bodypainting modelek każdorazowo dostosowujemy do tematyki i charakteru imprezy. W ofercie posiadamy stoły o średnicy 120 cm. Minimalna ilość zamówionych stołów: 1 szt. Przy większych zamówieniach oferujemy rabaty lub pokazy taneczne gratis.


Żywe stoły - bodypainting 2) Pozostałe usługi bodypainting:

pokazy tańca bodypainting (grupa taneczna)

hostessy w bodypaintingu

pokazy malowania modelek

malowanie uczestników imprezy


Jeśli ktoś z Państwa chciałby w ten sposób urozmaicić swoją imprezę firmową, lub innego rodzaju event prosimy o kontakt: mk@agencjaspm.com.


KUCHNIA MOLEKULARNA - JEAN BOS

Szanowni Państwo, chcielibyśmy zaprezentować eksperyment kuchenny, czyli kuchnię molekularną. Cóż to takiego?

Jej prekursorem i najbardziej sławnym mistrzem jest Ferran Adria, prowadzący restaurację El Bulli w Hiszpanii. Zaskakujące rozwiązania produktowe w połączeniu z nowatorskimi technikami przyrządzania potraw mają na celu zaskoczyć i maksymalnie zadowolić gości restauracji. Nic dziwnego więc, że kuchnia molekularna interesuje coraz większą liczbę profesjonalistów. Początkowo uważana za niezdrową (ze względu na mylne przekonanie o jej „chemiczności”) staje się coraz bardziej popularna również i w Polsce - dzięki zaangażowaniu i pracy wielu specjalistów.

Nasza firma (www.agencjaspm.com, www.pokazykulinarne.eu) także przeprowadza takie pokazy - są efektowne, ciekawe i inspirujące, a przede wszystkim nowoczesne. Nasze pokazy prowadzi Jean Bos, dyplomowany mistrz sztuki kulinarnej we Francji i Belgii, który swoje umiejętności jako szef kuchni rozwijał między innymi na belgijskim dworze królewskim, czy u księcia Monaco, jako szef kuchni pracował również w restauracji posiadającej 2 gwiazdki w katalogu Michelin, a w Polsce jako pierwszy przeprowadził pokaz kuchni molekularnej, a następnie wprowadził pierwsze menu molekularne w restauracji.


Co tworzymy w ten nowatorski sposób? Proponowany przez nas program obejmuje między innymi:

Spektakularny pokaz gotowania w ciekłym azocie (lody ogórkowe, marchewkowe, owocowe i wiele innych; lody z Martini; pianki - np. kawowa, czekoladowa - mrożone w azocie; chipsy ziołowe, kwiatowe; owoce z ciekłego azotu)

Drinki molekularne (wódki w postaci proszków; drinki w postaci kapsułek i kawioru; drinki w postaci galaretek; drinki świecące w świetle UV; dymiące drinki na bazie suchego lodu)

Wędzenie za pomocą przenośnego „smoking guna”

Kawior z marchewki

Kapsułki owocowo-warzywne

Makaron z herbaty

Gotowanie w niskich temperaturachWszystko przyrządzane jest od podstaw, uczestnicy pokazu mają możliwość degustacji wszystkich przygotowanych dań. W przypadku mniejszych grup (do 100 osób) nasz pokaz możemy przygotować w dodatkowej formie mini-warsztatów, gdzie niektóre z przyrządzanych przez nas elementów goście mogą przygotowywać wraz z nami. Podczas naszych pokazów możemy również zorganizować kilka ciekawych konkursów na przygotowanie najlepszej potrawy lub najlepszego drinka molekularnego. Zapewniamy wszelkie produkty i specjalistyczny sprzęt, a program dostosowujemy do czasu pokazu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, czy zmiany w programie. Możemy również przygotować dania w formie logotypów firmy lub w odpowiedniej kolorystyce.


Jeśli Państwo pozwolą zaglądniemy także do naszego molekularnego menu, na przykład zakładka zupy:

Krem z parmezanu z kotlecikami z mortadeli

Fantazja z tartarem z raków oraz musem z chili

Mrożona herbata wołowa z truflami

Zupa rybna „Bouillabaisse” z rouille i tostami

Zupa grochowa a la Antoniewicz

Zupa kasztanowa z truflami i chlebem miodowym

Lody z kawy figowej na słodkich ogórkach oraz Pesto miętowe

Pianka buraczkowa z chrzanem


Prezentację przeprowadzamy w językach:

polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, holenderskim.


KAMERALNE PRZYJĘCIA W TWOIM DOMU

Kameralne przyjęcia w Twoim domu to propozycja dla osób ceniących przede wszystkim komfort i najwyższy standard przygotowanych dań. Proponujemy usługę, nie towar i to wyróżnia nas spośród dziesiątek najlepszych firm cateringowych. Ponad wszystko cenimy domowy klimat i niepowtarzalną atmosferę. Spośród ponad 300 pozycji w naszym menu, każdy, nawet najbardziej wymagający smakosz, znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, rodziny, przyjaciół (Znajdują się w nim dania tradycyjnej kuchni polskiej, włoskiej, orientalnej). Nie boimy się także nowości i kulinarnych eksperymentów!


Kameralne przyjęcia w Twoim domuKameralne przyjęcia w Twoim domu

Sekret naszego sukcesu polega na tym, iż wszystkie dania powstają w domu, na oczach Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić najbardziej indywidualne potrzeby kulinarne. Każde przyjęcie jest niepowtarzalne, jedyne, magiczne - zapach potraw wydobywający się z kuchni, tylko naturalne i najwyższej jakości składniki, oryginalnie przygotowana zastawa, dopasowana do wystroju wnętrza i okoliczności spowodują, że zarówno Państwo jak i Państwa Goście poczują Królewską atmosferę we własnym domu. Każde przyjęcie to odpoczynek dla Pani Domu, gdyż wykonujemy potrawy, zmywamy i zostawiamy kuchnię w idealnym porządku. Wreszcie Pani Domu także będzie mogła uczestniczyć w przyjęciu, a nie tylko biegać między kuchnią a salonem. Nie musisz się męczyć. Zrobimy to za Ciebie.


ZOBACZ JAK MOŻNA SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ